Договір публічної оферти


Інтернет-магазин MUM.com.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті MUM.com.ua та/або через месенджер (Viber/Telegram) Покупець погоджується зі наступними умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин MUM.com.ua залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті MUM.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін та пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном та паролем на сайті MUM.com.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується повідомити про це нам.

1.5. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої особисті дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, надіславши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за вказаним на MUM.com.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни чи видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту MUM.com.ua, а також по телефону, вказаному на сайті або в месенджері (Viber/Telegram).

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця 10.00-19.00, субота 11.00-15.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено у неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями та незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "доставка та оплата".

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, коли на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин MUM.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують строки постачання, він має право відмовитись від замовлення.

3.3. Якщо покупець оформляє замовлення на товар, якого немає на складі, але він доступний "під замовлення", то терміни доставки збільшуються і складають від 3 до 14 робочих днів.

3.4. Для замовлення товарів "під замовлення" стягується обов'язкова передплата в розмірі 10% вартості замовлення, але не менше 500 грн.

4. ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

4.1. Умови обміну та повернення регламентуються розділом "обмін та повернення".

4.2. Обмін та повернення товарів, які привезені покупцю індивідуально на замовлення, можливе лише за наявності браку/виробничого дефекту.

5. ВИПИСКА ЧЕКА

5.1. Витратну накладну на товар Покупець отримує на вимогу, для цього Покупець повинен повідомити про бажання отримати витратну накладну менеджера інтернет-магазину або написати про це у коментарі до замовлення.

6. ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН

6.1. Для товарів, що передбачають гарантійні зобов'язання, видається гарантійний талон. Якщо такий товар доставляється транспортною компанією «Нова пошта» – гарантійний талон виписується виключно на прохання Покупця. Якщо таке прохання не надійшло, інтернет-магазин MUM.com.ua має право не вкласти гарантійний талон у посилку.

6.2. Гарантійний ремонт здійснюється сервісними центрами. Інтернет магазин MUM.com.ua не здійснює гарантійний ремонт, контактну інформацію про сервісні центри надає на вимогу клієнта.

7. УМОВИ УГОДИ

7.1. Інтернет магазин MUM.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин MUM.com.ua зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину такого повідомлення.

7.2. Інтернет-магазин MUM.com.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

8. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Інтернет магазин MUM.com.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Інтернет магазин MUM.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник через використання, неможливість використання або результатів використання цього сайту.