Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Автокрісла Група 1-2-3 (від 9 міс до 12 років)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зручно коли дитина в машині лежить автолюльці, а коли заснув, його запросто можна просто відстебнути і в перенесенні нести далі у своїх справах. Але дітки ростуть, і з часом всі свої справи потрібно координувати з планами і потребами малюка, і, крім того, він вже може більше не влазити в свою автолюльку, і перед батьками постає нове завдання, вибір нового дитячого автокрісла. А варіантів то тут безліч, давайте ознайомимося з основними, що пропонують виробники діткам постарше.

Підбираючи крісло для дитини в машину спареної групи, давайте подивимося на який діапазон віку воно буває:

Від народження і до 7 років (група 0-1-2). Дана модель може ставитися як по ходу руху, так і проти нього, для дітей перших півроку життя рекомендують установку саме проти руху автомобіля. Крім того такі моделі йдуть зі знімним вкладишем для новонародженого. У положенні проти руху є повністю лежаче положення, яке відповідає ергономічному положенню спинки дитини. Для більш старшого крихти, який вже сидить, актуальніше установка крісла у напрямку руху, так само змінюється кут нахилу спинки, що дозволяє дитині зручно спати в кріслі.

Від народження до 12 років (група 0-1-2-3). Це сама розширена група. Таке автокрісло прослужить вам максимально довго. У цій групі лідерами є автокрісла Graco.

Від 9 місяців до 12 років (група 1-2-3). У даній моделе вже регулюється висота і ширина сидіння, так як дитина в ньому буде їздити більш дорослий. Наприклад, автокрісло joie, пропонував в цьому віковому діапазоні. Крім того деякі моделі мають в своїй комплектації можливість трансформації в бустер, що ще вигідніше для батьків. Після того як дитині стане незручно в кріслі, ви зможете відстебнути спинку і скористатися виключно бустером.

Що таке автокрісло бустер

Бустер – це автокрісло без спинки. Основна функція бустера - це підняти дитину на правильну висоту, щоб можна було використовувати штатний ремінь автомобіля. Бустери не мають спеціальних напрямних для ременя безпеки, такі напрямні є тільки біля автокрісел зі спинкою.

Моделі даних автокрісел можна ще класифікувати за наявністю або відсутністю трансформації в бустер.

1. Дитяче авто крісло без бустера. Якщо вам потрібно дитяче автокрісло від 0 до 36, то ви сміливо можете підібрати модель в групі 0-1-2-3, в цій групі рідко моделі мають функцію демонтажу спинки

2. Дитяче автокрісло з бустером. Моделі від 9-ти місяців і до 12 років. Якщо автолюлька вже є і потрібно автокрісло до 12 років, то модель з бустером - відмінне рішення, яке прослужить ще довше і заощадить сімейний бюджет.

Якщо ви ще не знайомі з дитячими автокрісла, то варто звернути увагу на систему кріплення вироби:

Штатний ремінь. Автокрісло надійно встановлюється і фіксується за допомогою штатного ременя безпеки, машини.

Isofix. Система кріплення за допомогою спеціального кріплення, встановлюється швидко і просто, але потрібно розібратися з наявністю системи Изофикс в самому автомобілі. Як правило всі автомобілі після 2003 року випуску мають кріплення Изофикс.

Комбінована. Для тих хто має два автомобіля з наявністю системи Изофикс і без неї, в даному варіанті запропоновані одразу 2 системи кріплення. Зверніть увагу на установку вироби. Якщо вам потрібно автокрісло до 36 кг, то варто відзначити, що новонароджених до досягнення ваги 9 кг рекомендують возити в автокріслі, встановивши його проти руху автомобіля, це вважається найбезпечніше положення для малюка.

Яку б модель ви не вибрали, пам'ятайте, що автомобіль - це підвищений ризик, і дитина обов'язково повинен знаходитися в автокріслі і обов'язково бути в ньому пристебнутий ременями безпеки.

Вгору
,